325.000 €

Penthouse for sale in Ciudad Quesada, Alicante, Spain

Ref.: CG771963 2 2
18
PREMIUM
Penthouse met 2 slaapkamers en 2 badkamers in Ciudad Quesada, Alicante

Penthouse met 2 slaapkamers en 2 badkamers in Ciudad Quesada, Alicante.

Dit luxe penthouse in Ciudad Quesada biedt alles wat u nodig heeft voor een zorgeloos en comfortabel verblijf. Volledig gemeubileerd, stijlvol ingericht en voorzien van alle huishoudelijke benodigdheden, beddengoed en handdoeken.

Dit prachtige penthouse beschikt over: 2 ruime slaapkamers volledig gemeubileerd voor maximaal comfort, 2 moderne badkamers elegant afgewerkt en voorzien van alle gemakken, volledig uitgeruste keuken met hoogwaardige apparatuur en voldoende opbergruimte, een ruime en gezellige woonkamer met comfortabel meubilair voor ultieme ontspanning.

Appartement biedt 2 terrassen: een balkon met een tafel en vier stoelen en een groot dakterras van 78 m2 met adembenemend uitzicht op de lagune en de prachtig aangelegde tuinen met 3 grote gemeenschappelijke zwembaden.

Dakterras met alles wat u nodig heeft: grote eettafel met zes stoelen onder een uitschuifbaar zonnescherm, gezellige loungeset en comfortabele ligbedden, buitendouche met warm en koud water, complete buitenkeuken met barbecue, koelkast en gootsteen. Er is een eigen parkeerplaats op een beveiligde buitenparkeerplaats met 3 elektrische poorten.

Buiten kunt u genieten van 3 grote gemeenschappelijke zwembaden, een gemeenschappelijke tuin, een speeltuin voor kinderen, een fitnessruimte en gratis tennisbanen in de buurt.

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2

Airconditioning
Versterkte deur
Apparaten
Gemeubileerd
Intercom
Solarium
Terras
Balkon
Verwarming
Barbecue
Berging
Gemeenschappelijk zwembad
Gemeenschappelijke tuin

Details

Offer TypeFor sale
StatusResale
Bedrooms2
Bathrooms2
Heating
Air Conditioning
Terrace
Parking
Furnished
Pool
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
Note: this is a guide to the area and does not show the actual location of the property

Most popular

REDUCED PRICE
REDUCED PRICE